Aukce výtvarného umění a fotografií - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/206-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše Böhm Jan Braun Adolphe Reach Zikmund Plicka Karel Procházka, Dr. K. Bartuška Josef Janda Rudolf Helbich Petr Feyfar Zdenko Zahradníček František Konečný František Bartůšek Jan Hild Miroslav Honty Tibor Hackenschmied Alexander  Puchmertl Jaroslav Sudek Josef Ludwig Karel Gribovský Antonín Medková Emila Fuková Eva Postupa Ladislav Dostál František Jarcovjáková Libuše Gabčan Fedor Štreit Jindřich Štreit Jindřich (*1946) & Dalibor Chatrný (1925-2012) Kolář Viktor Župník Peter Stanko Vasil Šulla Drahotín Macků Michal Jirásek Václav Jasanský Lukáš (*1965) & Polák Martin (*1966) Kopasz Viktor Tóth Matúš Bromová Veronika Zídek Aleš Vykulilová Alena Nagy Peter Vano Robert Junek Milan Raszka Tomáš Sikula Petr Kovaříková Jarmila Němec Rudolf Hejna Václav Švabinský Max Monogramista F. S. Pittermann Josef Scheiner Artuš Jenewein Felix Mánes Josef Frinta Emanuel Paderlík Arnošt Fischer Anna S. Trnka Jiří Veržakovský Karel Stolař František Krátký Luboš Neučený autor Medek Mikuláš Načeradský Jiří Liesler Josef Urban Bohumil Stanislav Šíma Josef Saudek Kája Synek Michal Miko Jan Mrkva Martin Krejbich Daniel Harant Jan Hejda Luboš Kadrnožka Dimitrij Bukovský Ivan Mareš Dominik Vlna Ladislav Placht Otto Nikl Petr Stoss Jan Zemanský Martin Klee Paul Kandinskij Vasilij Miró Joan Dali Salvador Bacon Francis Rembrandt Harmenszoon van Rijn Neurčený francouzský autor Gepp Nady Jonáš Albert Porcelánka Loučky u Karlových Varů neurčený autor Znoj Jan Minařík Josef Mathias Steinský Josef Kuřil Vlastimil Schneiderka ? Josef Holíček Oldřich Pešák Ivo Pissca , Mandel Jiří Zábranský Adolf Zavázal František Jirásek , Šimek František Vlková Marie Mládek Ivan

Salome, 1991 181 Gepp Nady Salome, 1991 Vyvolávací cena 45000 Kč Otamýr, návrh plakátu, 20. -30. léta 20. století 182 Jonáš Albert Otamýr, návrh plakátu,... Vyvolávací cena 25000 Kč Ottovo mýdlo Rakovnické, návrh plakátu, 20. -30. léta 20. století 183 Jonáš Albert Ottovo mýdlo Rakovnické,... Vyvolávací cena 25000 Kč Onyx-krém na pleť, návrh plakátu, 20. -30. léta 20. století 184 Jonáš Albert Onyx-krém na pleť, návrh... Vyvolávací cena 25000 Kč Windsor, soubor 6 ks hrnečků s podšálky, 70. Léta 20. století 185 Porcelánka Loučky u... Windsor, soubor 6 ks... Vyvolávací cena 2000 Kč Skleněný set, džbán na pivo, 6 ks skleniček a svícen, 30. léta 20. století 186 neurčený autor Skleněný set, džbán na... Vyvolávací cena 1500 Kč Zachránce, okolo roku 1925 187 Znoj Jan Zachránce, okolo roku... Vyvolávací cena 2500 Kč Poezie, 80. léta 20. století 188 Minařík Josef Mathias Poezie, 80. léta 20.... Vyvolávací cena 4000 Kč Pampelišky, 80. léta 20. století 189 Minařík Josef Mathias Pampelišky, 80. léta 20.... Vyvolávací cena 4000 Kč Pomněnky, 80. léta 20. století 190 Minařík Josef Mathias Pomněnky, 80. léta 20.... Vyvolávací cena 5000 Kč Krajina s kapličkou, 80. léta 20. století 191 Minařík Josef Mathias Krajina s kapličkou, 80.... Vyvolávací cena 8000 Kč Zimní vesnice, 30. léta 20. století 192 Steinský Josef Zimní vesnice, 30. léta... Vyvolávací cena 4000 Kč Krajina, 1923 193 Kuřil Vlastimil Krajina, 1923 Vyvolávací cena 4000 Kč Zimní krajina, 70. léta 20. století 194 Neučený autor Zimní krajina, 70. léta... Vyvolávací cena 1000 Kč Na pastvě, 20 - 30. léta 20. století 195 Schneiderka ? Josef Na pastvě, 20 - 30. léta... Vyvolávací cena 6000 Kč Zátiší s melounem, 60. léta 20. století 196 Holíček Oldřich Zátiší s melounem, 60.... Vyvolávací cena 4000 Kč Setkání, 70. léta 20. století 197 Holíček Oldřich Setkání, 70. léta 20.... Vyvolávací cena 4000 Kč Nový rok, 70. léta 20. století 198 Holíček Oldřich Nový rok, 70. léta 20.... Vyvolávací cena 5000 Kč Dětské hřiště, 1964 199 Holíček Oldřich Dětské hřiště, 1964 Vyvolávací cena 5000 Kč Dívka, nedatováno (60. - 70. léta 20. století) 200 neurčený autor Dívka, nedatováno (60. -... Vyvolávací cena 12000 Kč Portrét, 2004 201 Pešák Ivo Portrét, 2004 Vyvolávací cena 6000 Kč Stavení, nedatováno 202 Pissca , Stavení, nedatováno Vyvolávací cena 4000 Kč V parném létě, nedatováno 203 neurčený autor V parném létě,... Vyvolávací cena 8000 Kč Zátoka, 60. léta 20. století 204 Mandel Jiří Zátoka, 60. léta 20.... Vyvolávací cena 4000 Kč Studie, nedatováno 205 Zábranský Adolf Studie, nedatováno Vyvolávací cena 1000 Kč Květinové zátiší, 1949 206 Zavázal František Květinové zátiší, 1949 Vyvolávací cena 4000 Kč Zátiší s bažantem, 1970 207 Jirásek , Zátiší s bažantem, 1970 Vyvolávací cena 1500 Kč Abstraktní kompozice, 60. léta 20. století 208 Šimek František Abstraktní kompozice,... Vyvolávací cena 3500 Kč Soutěska, 2007 209 Vlková Marie Soutěska, 2007 Vyvolávací cena 12000 Kč Pražané vítají čínského prezidenta 210 Mládek Ivan Pražané vítají čínského... Vyvolávací cena 55000 Kč