Aukční položka číslo: | 195 |
Autor: | Schneiderka ? Josef (1899 - 1945) |
Název díla: | Na pastvě, 20 - 30. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 100x100 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |