/soubory/obrazky/topimg/206-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše Böhm Jan Braun Adolphe Reach Zikmund Plicka Karel Procházka, Dr. K. Bartuška Josef Janda Rudolf Helbich Petr Feyfar Zdenko Zahradníček František Konečný František Bartůšek Jan Hild Miroslav Honty Tibor Hackenschmied Alexander  Puchmertl Jaroslav Sudek Josef Ludwig Karel Gribovský Antonín Medková Emila Fuková Eva Postupa Ladislav Dostál František Jarcovjáková Libuše Gabčan Fedor Štreit Jindřich Štreit Jindřich (*1946) & Dalibor Chatrný (1925-2012) Kolář Viktor Župník Peter Stanko Vasil Šulla Drahotín Macků Michal Jirásek Václav Jasanský Lukáš (*1965) & Polák Martin (*1966) Kopasz Viktor Tóth Matúš Bromová Veronika Zídek Aleš Vykulilová Alena Nagy Peter Vano Robert Junek Milan Raszka Tomáš Sikula Petr Kovaříková Jarmila Němec Rudolf Hejna Václav Švabinský Max Monogramista F. S. Pittermann Josef Scheiner Artuš Jenewein Felix Mánes Josef Frinta Emanuel Paderlík Arnošt Fischer Anna S. Trnka Jiří Veržakovský Karel Stolař František Krátký Luboš Neučený autor Medek Mikuláš Načeradský Jiří Liesler Josef Urban Bohumil Stanislav Šíma Josef Saudek Kája Synek Michal Miko Jan Mrkva Martin Krejbich Daniel Harant Jan Hejda Luboš Kadrnožka Dimitrij Bukovský Ivan Mareš Dominik Vlna Ladislav Placht Otto Nikl Petr Stoss Jan Zemanský Martin Klee Paul Kandinskij Vasilij Miró Joan Dali Salvador Bacon Francis Rembrandt Harmenszoon van Rijn Neurčený francouzský autor Gepp Nady Jonáš Albert Porcelánka Loučky u Karlových Varů neurčený autor Znoj Jan Minařík Josef Mathias Steinský Josef Kuřil Vlastimil Schneiderka ? Josef Holíček Oldřich Pešák Ivo Pissca , Mandel Jiří Zábranský Adolf Zavázal František Jirásek , Šimek František Vlková Marie Mládek Ivan

Sklizeň, 1907 103 Monogramista F. S. Sklizeň, 1907 Vyvolávací cena 6000 Kč Krajina, 1914 104 Pittermann Josef Krajina, 1914 Vyvolávací cena 12000 Kč Zátiší s ovocem, 1995 113 Paderlík Arnošt Zátiší s ovocem, 1995 Vyvolávací cena 12000 Kč Kosatce, konec 19. století 114 Fischer Anna S. Kosatce, konec 19.... Vyvolávací cena 12000 Kč Lekníny, konec 19. století 115 Fischer Anna S. Lekníny, konec 19.... Vyvolávací cena 18000 Kč Růže ve váze, konec 19. století 116 Fischer Anna S. Růže ve váze, konec 19.... Vyvolávací cena 25000 Kč Zahrada (varianta ilustrace), 1962 117 Trnka Jiří Zahrada (varianta... Vyvolávací cena 90000 Kč Žlutá kytice v modrém džbánu, 40. - 50. léta 20. století 118 Trnka Jiří Žlutá kytice v modrém... Vyvolávací cena 100000 Kč Pod lampou, 30. léta 20. století 119 Trnka Jiří Pod lampou, 30. léta 20.... Vyvolávací cena 150000 Kč Ženský portrét, 50. - 60. léta 20. století 120 Veržakovský Karel Ženský portrét, 50. -... Vyvolávací cena 8000 Kč Bez názvu, 60. léta 20. století 121 Veržakovský Karel Bez názvu, 60. léta 20.... Vyvolávací cena 12000 Kč Surrealistické zátiší, 1951 122 Veržakovský Karel Surrealistické zátiší,... Vyvolávací cena 14000 Kč Kuchyňské zátiší, 50. - 60. léta 20. století 123 Veržakovský Karel Kuchyňské zátiší, 50. -... Vyvolávací cena 28000 Kč Zátiší se žehličkou, 50. - 60. léta 20. století 124 Veržakovský Karel Zátiší se žehličkou, 50.... Vyvolávací cena 35000 Kč Bílé zjevení 2, 1967 125 Stolař František Bílé zjevení 2, 1967 Vyvolávací cena 8000 Kč Květiny, 1986 126 Stolař František Květiny, 1986 Vyvolávací cena 14000 Kč Kompozice, 1965 127 Stolař František Kompozice, 1965 Vyvolávací cena 16000 Kč Dívka, 1982 128 Stolař František Dívka, 1982 Vyvolávací cena 28000 Kč Červený akt, 1961 - 1963 129 Stolař František Červený akt, 1961 - 1963 Vyvolávací cena 35000 Kč Abstraktní motiv,  60. léta 20. století 130 Krátký Luboš Abstraktní motiv,  60.... Vyvolávací cena 5000 Kč Abstraktní motiv,  60. léta 20. století 131 Krátký Luboš Abstraktní motiv,  60.... Vyvolávací cena 5000 Kč Abstraktní motiv,  60. léta 20. století 132 Krátký Luboš Abstraktní motiv,  60.... Vyvolávací cena 15000 Kč Krajina, 1962 133 Neučený autor Krajina, 1962 Vyvolávací cena 15000 Kč Abstraktní kompozice, nedatováno 134 Medek Mikuláš Abstraktní kompozice,... Vyvolávací cena 90000 Kč Hlava, 1964 135 Načeradský Jiří Hlava, 1964 Vyvolávací cena 6000 Kč Dvě dívky, 1946 137 Urban Bohumil Stanislav Dvě dívky, 1946 Vyvolávací cena 7000 Kč Bez názvu, 2016 140 Synek Michal Bez názvu, 2016 Vyvolávací cena 6000 Kč Trofej, 2013 141 Synek Michal Trofej, 2013 Vyvolávací cena 12000 Kč Balance, 2016 142 Synek Michal Balance, 2016 Vyvolávací cena 14000 Kč Z cyklu Labirinthus, 2016 143 Miko Jan Z cyklu Labirinthus,... Vyvolávací cena 6000 Kč