Aukční položka číslo: | 191 |
Autor: | Minařík Josef Mathias (1939 - ----) |
Název díla: | Krajina s kapličkou, 80. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 45x55 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |