Aukční položka číslo: | 194 |
Autor: | Neučený autor |
Název díla: | Zimní krajina, 70. léta 20. století |
Technika: | olej na malířské lepence |
Rozměr: | 25x35 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |