Lot No.: | 194 |
Author: | Neučený autor |
Artwork Name: | Zimní krajina, 70. léta 20. století |
Technique: | oil on cardboard |
Dimensions: | 25x35 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 2000 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 1000 CZK |