https://www.traditionrolex.com/39
https://www.traditionrolex.com/39
About Us - Artmozaika.eu

About Us

Společnost Art Mozaika, s. r. o. nabízí širokou škálu služeb v oblasti výtvarného umění a kultury obecně. Jednotlivé divize se specializují na klasické aukce výtvarného umění, umělecké fotografie a dalších sběratelských artefaktů. Organizuje výstavy, zabývá se nakladatelskou a vydavatelskou činností, provozuje vlastní DTP studio a ve své rámařské dílně provádí finalizaci uměleckých děl jak pro vlastní potřeby, tak i pro výtvarníky a milovníky umění.

 

Společnost Art Mozaika je předním odborníkem v obchodu s uměleckou fotografií. Vyhledává talenty v řadách nastupujících uměleckých generací a zároveň znovuobjevuje zapomenuté autory, jejichž tvorba stojí neprávem mimo hlavní proud.

 

Specializuje se na investice v oblasti výtvarného umění. Spolupracuje s odborníky s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru, jak z České republiky, tak i s renomovanými zahraničními partnery. Rozvíjí bohatou spolupráci s mnoha zahraničními galeriemi a specializovanými institucemi. Prezentuje českou a slovenskou kulturu v Evropě i USA.

 

Součástí vydavatelského portfolia společnosti Art Mozaika je i umělecky zaměřený časopis MOZAIKA, který poskytuje informace o dění na české výtvarné scéně a zajímavosti z kultury obecně.

Cultural programs dates

Contact

Gallery ART MOZAIKA
Politických vězňů 911/8
110 00, Praha 1
ID No.: 06057667
VAT No.: CZ06057667
tel.: +420 222 231 594
info@artmozaika.eu
www.artmozaika.eu

BUSINESS HOURS

TUESDAY - FRIDAY 11 - 18
https://www.traditionrolex.com/39