Aukční položka číslo: | 193 |
Autor: | Kuřil Vlastimil (1893 - ?) |
Název díla: | Krajina, 1923 |
Technika: | olej na desce |
Rozměr: | 36x45 cm |
Značeno: | signováno vlevo dole |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |