Aukční položka číslo: | 187 |
Autor: | Znoj Jan (1905 - 1950) |
Název díla: | Zachránce, okolo roku 1925 |
Technika: | terakotová plastika |
Rozměr: | výška: 44,5 cm |
Značeno: | značeno na podstavci |
Adjustace: | stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |