Aukční položka číslo: | 185 |
Autor: | Porcelánka Loučky u Karlových Varů |
Název díla: | Windsor, soubor 6 ks hrnečků s podšálky, 70. Léta 20. století |
Technika: | zlacený porcelán |
Rozměr: | výška šálku 5 cm, průměr podšálku 11,5 cm |
Značeno: | značeno vespod |
Adjustace: | volné, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |