Aukční položka číslo: | 209 |
Autor: | Vlková Marie (1946 - ----) |
Název díla: | Soutěska, 2007 |
Technika: | olej na překližce |
Rozměr: | 70x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |