Aukce výtvarného umění a fotografií - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/206-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše Böhm Jan Braun Adolphe Reach Zikmund Plicka Karel Procházka, Dr. K. Bartuška Josef Janda Rudolf Helbich Petr Feyfar Zdenko Zahradníček František Konečný František Bartůšek Jan Hild Miroslav Honty Tibor Hackenschmied Alexander  Puchmertl Jaroslav Sudek Josef Ludwig Karel Gribovský Antonín Medková Emila Fuková Eva Postupa Ladislav Dostál František Jarcovjáková Libuše Gabčan Fedor Štreit Jindřich Štreit Jindřich (*1946) & Dalibor Chatrný (1925-2012) Kolář Viktor Župník Peter Stanko Vasil Šulla Drahotín Macků Michal Jirásek Václav Jasanský Lukáš (*1965) & Polák Martin (*1966) Kopasz Viktor Tóth Matúš Bromová Veronika Zídek Aleš Vykulilová Alena Nagy Peter Vano Robert Junek Milan Raszka Tomáš Sikula Petr Kovaříková Jarmila Němec Rudolf Hejna Václav Švabinský Max Monogramista F. S. Pittermann Josef Scheiner Artuš Jenewein Felix Mánes Josef Frinta Emanuel Paderlík Arnošt Fischer Anna S. Trnka Jiří Veržakovský Karel Stolař František Krátký Luboš Neučený autor Medek Mikuláš Načeradský Jiří Liesler Josef Urban Bohumil Stanislav Šíma Josef Saudek Kája Synek Michal Miko Jan Mrkva Martin Krejbich Daniel Harant Jan Hejda Luboš Kadrnožka Dimitrij Bukovský Ivan Mareš Dominik Vlna Ladislav Placht Otto Nikl Petr Stoss Jan Zemanský Martin Klee Paul Kandinskij Vasilij Miró Joan Dali Salvador Bacon Francis Rembrandt Harmenszoon van Rijn Neurčený francouzský autor Gepp Nady Jonáš Albert Porcelánka Loučky u Karlových Varů neurčený autor Znoj Jan Minařík Josef Mathias Steinský Josef Kuřil Vlastimil Schneiderka ? Josef Holíček Oldřich Pešák Ivo Pissca , Mandel Jiří Zábranský Adolf Zavázal František Jirásek , Šimek František Vlková Marie Mládek Ivan

Ochranné zvířátko B, 2016 151 Krejbich Daniel Ochranné zvířátko B,... Vyvolávací cena 18000 Kč Living Colour, 2012 152 Harant Jan Living Colour, 2012 Vyvolávací cena 14000 Kč Living Colour, 2012 153 Harant Jan Living Colour, 2012 Vyvolávací cena 16000 Kč Mládí, 2016 - 2017 154 Hejda Luboš Mládí, 2016 - 2017 Vyvolávací cena 10000 Kč Zoufalost, 2016 - 2017 155 Hejda Luboš Zoufalost, 2016 - 2017 Vyvolávací cena 16000 Kč Svoboda, 2016 - 2017 156 Hejda Luboš Svoboda, 2016 - 2017 Vyvolávací cena 18000 Kč Na cestách, 1998 157 Kadrnožka Dimitrij Na cestách, 1998 Vyvolávací cena 35000 Kč Červená figura, 2013 158 Bukovský Ivan Červená figura, 2013 Vyvolávací cena 14000 Kč Ikaros, 1993 159 Bukovský Ivan Ikaros, 1993 Vyvolávací cena 22000 Kč Jemnost, 2015 160 Mareš Dominik Jemnost, 2015 Vyvolávací cena 15000 Kč Světa kraj, 2016 161 Mareš Dominik Světa kraj, 2016 Vyvolávací cena 15000 Kč Milá mise, 2016 162 Mareš Dominik Milá mise, 2016 Vyvolávací cena 15000 Kč Ranní město, 2017 163 Mareš Dominik Ranní město, 2017 Vyvolávací cena 22000 Kč Náš kostel, 2017 164 Mareš Dominik Náš kostel, 2017 Vyvolávací cena 37000 Kč OP  Over Power, 2017 165 Vlna Ladislav OP  Over Power, 2017 Vyvolávací cena 45000 Kč Bez názvu - Džungle, 2005 166 Placht Otto Bez názvu - Džungle,... Vyvolávací cena 38000 Kč Nejmenší muž na světě, 2005 167 Nikl Petr Nejmenší muž na světě,... Vyvolávací cena 95000 Kč Moravská orlice, 2013-2016 168 Stoss Jan Moravská orlice,... Vyvolávací cena 39000 Kč Český lev, 2013-2016 169 Stoss Jan Český lev, 2013-2016 Vyvolávací cena 39000 Kč Direct, 2017 170 Zemanský Martin Direct, 2017 Vyvolávací cena 16000 Kč Heads no. 3, 2017 171 Zemanský Martin Heads no. 3, 2017 Vyvolávací cena 16000 Kč Insekten, 1919 / 1947 172 Klee Paul Insekten, 1919 / 1947 Vyvolávací cena 7000 Kč Komety, 1938 173 Kandinskij Vasilij Komety, 1938 Vyvolávací cena 18000 Kč Cahiers d'Art Surrealist Composition, 1934 174 Miró Joan Cahiers d'Art Surrealist... Vyvolávací cena 45000 Kč Strážný anděl, 1984 175 Dali Salvador Strážný anděl, 1984 Vyvolávací cena 28000 Kč Pokušení sv. Antonína, 70. léta 20. století 176 Dali Salvador Pokušení sv. Antonína,... Vyvolávací cena 65000 Kč Ležící žena, 1959 177 Bacon Francis Ležící žena, 1959 Vyvolávací cena 55000 Kč Kristus předveden lidu, 1655/ 2. polovina 19. století 178 Rembrandt Harmenszoon... Kristus předveden lidu,... Vyvolávací cena 8000 Kč olej na plátně, přelom 19. a 20. století 179 Neurčený francouzský... olej na plátně, přelom... Vyvolávací cena 25000 Kč Zátiší s plody, 1991 180 Gepp Nady Zátiší s plody, 1991 Vyvolávací cena 45000 Kč