Aukční položka číslo: | 167 |
Autor: | Nikl Petr (1960 - ----) |
Název díla: | Nejmenší muž na světě, 2005 |
Technika: | akryl na plátně |
Rozměr: | 150x90 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Adjustace: | rám, stav: dobrá |
Odhadní cena: | 130000 Kč - 140000 Kč |
Vyvolávací cena: | 95000 Kč |