Aukční položka číslo: | 169 |
Autor: | Stoss Jan (1964 - ----) |
Název díla: | Český lev, 2013-2016 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 170x115 cm |
Značeno: | signováno vpředu a vzadu |
V majetku: | z majetku rodiny |
Odhadní cena: | 45000 Kč - 55000 Kč |
Vyvolávací cena: | 39000 Kč |