Aukční položka číslo: | 156 |
Autor: | Hejda Luboš (1990 - ----) |
Název díla: | Svoboda, 2016 - 2017 |
Technika: | akryl na plátně |
Rozměr: | 90x60 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Adjustace: | blind rám, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 25000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |