Aukční položka číslo: | 182 |
Autor: | Jonáš Albert (1893 - 1974) |
Název díla: | Otamýr, návrh plakátu, 20. -30. léta 20. století |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměr: | 68x45 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 25000 Kč |