Aukční položka číslo: | 94 |
Autor: | Vano Robert (1948 - ----) |
Název díla: | Tom, 1991 |
Technika: | polaroid transfer 18/18 |
Rozměr: | 13x10 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 7000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |