Aukční položka číslo: | 95 |
Autor: | Vano Robert (1948 - ----) |
Název díla: | Zátiší s květinou, 2006 |
Technika: | platinum print |
Rozměr: | 36x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko |
Adjustace: | sklo, rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |