/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 1
Autor: Aleš Mikoláš (1852 - 1913)
Název díla: Na tom našem dvoře, 1888
Technika: kresba tuší
Rozměr: 16,5x12 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: pasparta, sklo, rám, Stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 9000 Kč - 15000 Kč
Vyvolávací cena: 7000 Kč