Aukční položka číslo: | 1 |
Autor: | Aleš Mikoláš (1852 - 1913) |
Název díla: | Na tom našem dvoře, 1888 |
Technika: | kresba tuší |
Rozměr: | 16,5x12 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 9000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7000 Kč |