Aukční položka číslo: | 93 |
Autor: | Vano Robert (1948 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Chlapci z Adršpachu, 1995 |
Technika: | původní autorská zvětšenina |
Rozměr: | 36x26 cm |
Značeno: | signováno a značeno vpředu |
Adjustace: | pasparta, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 22000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |