Aukční položka číslo: | 81 |
Autor: | Slíva Jiří (1947 - ----) |
Název díla: | Air mail special, 2007 |
Technika: | litografie 152/200 |
Rozměr: | 24x30 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | Vydáno jako příloha propagačního materiálu Letiště Praha. Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |
Informace o autorovi: | Výtvarník. Jiří Slíva je český výtvarník a básník, věnující se kreslenému humoru, litografii a knižní ilustraci. Kromě toho píše i verše pro děti. |