Air mail special, 2007 - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 81
Autor: Slíva Jiří (1947 - ----)
Název díla: Air mail special, 2007
Technika: litografie 152/200
Rozměr: 24x30 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: Vydáno jako příloha propagačního materiálu Letiště Praha. Stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 4000 Kč - 8000 Kč
Vyvolávací cena: 2500 Kč
Informace o autorovi: Výtvarník. Jiří Slíva je český výtvarník a básník, věnující se kreslenému humoru, litografii a knižní ilustraci. Kromě toho píše i verše pro děti.