Aukční položka číslo: | 82 |
Autor: | Stibor Miroslav (1927 - 2011) |
Název díla: | Akt, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 40x3,5 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
V majetku: | soukromá zahraniční sbírka |
Odhadní cena: | 25000 Kč - 35000 Kč |
Vyvolávací cena: | 22000 Kč |