Aukční položka číslo: | 79 |
Autor: | Sejkot Roman (1963 - ----) |
Název díla: | Hairgod, 1998 |
Rozměr: | 26x17 cm |
Značeno: | signováno vpředu i vzadu |
Odhadní cena: | 4500 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |