SBĚRATELSKÁ AUKCE - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/253-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše 17. listopad 1989 . Akt . Akt Monogramista A.B.K. Ballen Roger Bedrna Vlastimil Běhounek Jiří Bezinky . Bielińska Halina Bižuterie . Boháček Karel Bohemica . Bouda Jiří Bouda Cyril Brocal Jaime Brož . Budinský-Krička Vojtech Burant František Cerman Jaroslav Čapek Josef Čech Ringo, František Čechová Olga České sklo . Dekret . Dipat Wáclaw Disman Miloslav Drahoňovský Josef Drahoš L. E. Duša Ferdiš Eckert Ateliér Praha Ehrlich Karel Matyáš Ex libris . Fára Libor Feller Ludvík Filatelie . Filumenie . Foll Dobroslav Fotografie . Francová Eva Gabriel Karel Gende-Rote Valerij Grafika . Hackenschmied Alexander  Hajniš František Hák Miroslav Heber František Alexander Hejna Václav Helbich Petr Heřman Josef Heyduk Filip & Fisherová Milada Hlaváček Miroslav Hložek Stanislav Holas Ota Honty Tibor Hrdina Miroslav Hrzánová Barbora Hudečci Václav a Eva Hůrka Otakar Chittussi Antonín Illek František & Alexandr Paul Jakoubek Jakub Skalka Miloš Janatková Jitka Janíček James Jaroš Alexej Jiránek Vladimír Jiřincová Ludmila Jiskra Jan Jurkovičová , Kadrnožka Dimitrij Kadrnožka Dimitrij Karel Václav Katapult . Katzmann Erich Keramika Dyntar Václav Keramika Mírová Děvana keramika . Kolíbal Stanislav Koně . Konečný Stanislav Kotyšan Cyril Krberger Mathias Kubišta Bohumil . Kuprevič Viktor Kuřácká potřeba . Kvěchová Marie Fischerová Lada Josef Lange L. & Poppel J. Langhans Ateliér Praha Laštovka Karel Macek Antonín Machek Anton Malá dohoda . Mánes Josef Mánes . Mapa . Märklin . Matuška Waldemar Mayerová Milča Medaile . Medaile Palavský Jaroslav Memorabilia Tomáš Garrigue Masaryk Mercedes Benz Militaria . Mísa . Morstadt Vincenc Nasková Růžena Návrhy krojů . Neprakta Jíří Winter Nestler-Laux Marie Neubert Václav Novák Josef Obraz . Odznak . Okupace 1968 . osvobozené divadlo Pacák Jan Antonín Palda Karel Pálffy Peter Paroubek Jan Parte . Pasternak Jerry Peterson Eugen Pexová-Jašková Táňa Žiletky . Písňové texty . Plakát . Plastika . Podskalský Zdeněk Podvalová Marie Pohlednice . Pohlednice . Poštovní knížka . Preissig Vojtěch Průcha Jaroslav Příbory . Publikace . Rada Pravoslav Razítka . Reach Zikmund Reklama . Rieger František Ladislav Röhling Vladislav Rožanská Martina Rudolf Schuster Rundensteiner Ateliér Budějovice Saudek Kája Seeboeck Ferdinand Seifert Jaroslav Sejkot Roman Sekora Ondřej Servírovací souprava . Skauting . Skružný Antonín Slíva Jiří Slováček Felix Sobota Luděk Souček Václav Stivín Jiří Stocklaus . Stretti Viktor Sudek Josef & Bullaty Sonja Suchánek Vladimír Svatoň Josef Svatý obrázek . Svěrák Jan Světlá Karolína Svoboda Alois Šalda František Xaver Šerých Jaroslav Šíma Josef Šimko Vavrek Štér Antonín Štika Karel Štursa Jan Šulla Drahotín Švabinský Max Talíř . Tanec . Tanec Švarc Karel Theisz Tomáš Toman František Tomáš Ateliér Praha Trnka Jiří Trnka Jiří Tučný Michal . Utamaro . Vaca Karel Valerianus Joannus Váza . Veselý Milan Vlach Zdeněk Vondráčková Helena Vydra Václav Vyleťal Josef Vyleťalová - Poláčková Olga Weber Jan Wildt Císařský a královský dvorní fotograf Wintersteiner Ingrid YMCA Revue Zajímavost . Zelenka František Ziegler Zdeněk Zlatar Sarajevo .

Pan a paní Náprstková, 1875 50 Eckert Ateliér Praha Pan a paní Náprstková,... Vyvolávací cena 200 Kč Josef Scheiner s rodinou, 1902 51 Eckert Ateliér Praha Josef Scheiner s... Vyvolávací cena 100 Kč Jatka - konvolut 6 ks fotografií 61 Fotografie . Jatka - konvolut 6 ks... Vyvolávací cena 100 Kč Portrét, 1926 62 Fotografie . Portrét, 1926 Vyvolávací cena 100 Kč Portrét ženy, konec 19. století 63 Fotografie . Portrét ženy, konec 19.... Vyvolávací cena 100 Kč Designové předměty, soubor 4 ks z pozůstalosti Dr. Heraina 64 Fotografie . Designové předměty,... Vyvolávací cena 200 Kč Dobříkov, 1994 74 Helbich Petr Dobříkov, 1994 Vyvolávací cena 500 Kč Zátiší 81 Honty Tibor Zátiší Vyvolávací cena 800 Kč Prof. Kybal - záclonovina, 5 ks 87 Illek František &... Prof. Kybal -... Vyvolávací cena 100 Kč Sochy a objekty na Malostranských dvorcích, 62 ks, přiložen prospekt výstavy, 1981 90 Janatková Jitka Sochy a objekty na... Vyvolávací cena 1000 Kč Koňské spřežení, 30.-40. léta 20. století 110 Konečný Stanislav Koňské spřežení, 30.-40.... Vyvolávací cena 500 Kč Kubistické obrazy malíře Bohumila Kubišty, set 4 ks, 20. léta 20. století 113 Kubišta Bohumil . Kubistické obrazy malíře... Vyvolávací cena 1000 Kč Rodinná fotografie, 2. pol. 19. století 122 Langhans Ateliér Praha Rodinná fotografie, 2.... Vyvolávací cena 100 Kč Fotodokumentace Malá dohoda, 52 ks, 1924 126 Malá dohoda . Fotodokumentace Malá... Vyvolávací cena 1200 Kč Koně, soubor 80 ks, 40. léta 20. století 151 Memorabilia Tomáš... Koně, soubor 80 ks, 40.... Vyvolávací cena 500 Kč Fotografie vojáků nacistického Německa, 4 ks, 30. - 40. léta 20. st. 155 Militaria . Fotografie vojáků... Vyvolávací cena 100 Kč Muži v uniformách, soubor 3 ks, před 1. světovou válkou 156 Militaria . Muži v uniformách,... Vyvolávací cena 100 Kč Fotografie panorama Rožnov pod Radhoštěm s otištěnou fotografií v prospektu o Rožnově p. R. 163 Neubert Václav Fotografie panorama... Vyvolávací cena 100 Kč Ruské tanky v Liberci, 6 ks 171 Okupace 1968 . Ruské tanky v Liberci, 6... Vyvolávací cena 200 Kč Ženský akt, 70. léta 20. století 178 Pasternak Jerry Ženský akt, 70. léta 20.... Vyvolávací cena 300 Kč Ženský akt, 70. léta 20. století 179 Pasternak Jerry Ženský akt, 70. léta 20.... Vyvolávací cena 300 Kč Okolí Újezdské brány, 1866 207 Reach Zikmund Okolí Újezdské brány,... Vyvolávací cena 400 Kč Chrám Matky Boží Pod řetězem v Praze, Předloha Filip van den Bossche, Z prospektu Prahy od A. Sadelera 1606 208 Reach Zikmund Chrám Matky Boží Pod... Vyvolávací cena 100 Kč Rodinná fotografie, přelom 19. a 20. století 218 Rundensteiner Ateliér... Rodinná fotografie,... Vyvolávací cena 100 Kč Přátelství, soubor 12 ks pohlednic, 2001 240 Sudek Josef & Bullaty... Přátelství, soubor 12 ks... Vyvolávací cena 500 Kč Hra na Varhany, 1990 242 Svatoň Josef Hra na Varhany, 1990 Vyvolávací cena 1200 Kč Pohled z okna 243 Svatoň Josef Pohled z okna Vyvolávací cena 1400 Kč Fragment ženy 244 Svatoň Josef Fragment ženy Vyvolávací cena 1000 Kč Zátiší s růží 245 Svatoň Josef Zátiší s růží Vyvolávací cena 600 Kč Akt 3 246 Svatoň Josef Akt 3 Vyvolávací cena 900 Kč