Aukční položka číslo: | 151 |
Autor: | Memorabilia Tomáš Garrigue Masaryk |
Název díla: | Koně, soubor 80 ks, 40. léta 20. století |
Technika: | bromostříbrná fotografie, některé ručně kolorované |
Rozměr: | cca 18x24 cm |
Značeno: | z majetku prezidenta E. Beneše |
Odhadní cena: | 800 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |