Aukční položka číslo: | 110 |
Autor: | Konečný Stanislav |
Název díla: | Koňské spřežení, 30.-40. léta 20. století |
Rozměr: | 22x16 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 800 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |