Aukční položka číslo: | 249 |
Autor: | Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959) |
Název díla: | Zimní krajina, 30. léta 20. st |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 28x34,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3800 Kč |