Aukční položka číslo: | 250 |
Autor: | Strnadel Antonín (1910 - 1975) |
Název díla: | Jánošík |
Technika: | kresba, kombinovaná technika |
Rozměr: | 10,5x10,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 750 Kč |