Aukční položka číslo: | 248 |
Autor: | Stretti Viktor (1878 - 1957) |
Název díla: | Pohled na katedrálu sv. Vít |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 24x29 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |