Aukční položka číslo: | 140 |
Autor: | Maillol Aristide (1861 - 1944) |
Název díla: | Pocta Cézannovi, 1914 |
Technika: | originální litografie |
Rozměr: | 26x39 cm - rozměr papíru |
Značeno: | značeno v kameni, soupis díla (Guerin 265) |
Adjustace: | pasparta, Stav: dobrý |
V majetku: | soukromá zahraniční sbírka |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7000 Kč |