Lot No.: | 140 |
Author: | Maillol Aristide (1861 - 1944) |
Artwork Name: | Pocta Cézannovi, 1914 |
Technique: | originální litografie |
Dimensions: | 26x39 cm rozměr papíru |
Signature: | značeno v kameni, soupis díla (Guerin 265) |
Finish: | pasparta, Stav: dobrý |
Origin: | soukromá zahraniční sbírka |
Estimate: | 10000 CZK - 16000 CZK |
Starting Price: | 7000 CZK |