Aukční položka číslo: | 139 |
Autor: | Lomeo Angelo |
Název díla: | Saint and Red Star, 1965 |
Technika: | barevná fotografie 12/50 |
Rozměr: | 34x23 (50,5x40,5) cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |