Aukční položka číslo: | 31 |
Autor: | Feyfar Zdenko (1913 - 2001) |
Název díla: | Josef Sudek, 1969/1984 |
Rozměr: | 38x29 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |