Aukční položka číslo: | 30 |
Autor: | Feuerbach Anselm (1829 - 1880) |
Název díla: | Melancholie, 1871 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 33x24,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6500 Kč |