Aukční položka číslo: | 103 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Ratisbona |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 365:290 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: 881 |
Odhadní cena: | 1700 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |