Aukční položka číslo: | 102 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Abbildig der Session des Parlaments zu London |
Technika: | rytina |
Rozměr: | rozměr papíru: 265:290 mm, Rozměr obrazu: 258:275 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P551 |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |