Laurent. Span. a Spanow.; med. doct., 1772 1 Baltzer Jan Jiří Laurent. Span. a... Vyvolávací cena 500 Kč Iacobus Spanmüller (Pontanus), 1772 2 Baltzer Jan Jiří Iacobus Spanmüller... Vyvolávací cena 500 Kč Salvator Mundi 3 Baltzer Jan Jiří Salvator Mundi Vyvolávací cena 500 Kč Cor Iesu, 18. stol 4 Baltzer Jan Jiří Cor Iesu, 18. stol Vyvolávací cena 150 Kč Visitatio Mariae, 18. stol 5 Baltzer Jan Jiří Visitatio Mariae, 18.... Vyvolávací cena 150 Kč S. Ioannes Nepomucenus, 2. polovina 18. století 6 Baltzer Jan Jiří S. Ioannes Nepomucenus,... Vyvolávací cena 300 Kč Sv. Barbora, 2. polovina 18. století 7 Baltzer Jan Jiří Sv. Barbora, 2. polovina... Vyvolávací cena 300 Kč Krajina se stolovníky, 2. pol. 18. stol. 8 Baltzer Jan Jiří Krajina se stolovníky,... Vyvolávací cena 800 Kč Die ermundete Reisende, 2. pol. 18. stol. 9 Baltzer Jan Jiří Die ermundete Reisende,... Vyvolávací cena 800 Kč Most přes řeku, 2. pol. 18. stol. 10 Baltzer Jan Jiří Most přes řeku, 2. pol.... Vyvolávací cena 800 Kč Krajina s lovci 11 Baltzer Jan Jiří Krajina s lovci Vyvolávací cena 1200 Kč Augustinus Thomas a S. Josepho 12 Baltzer Jan Jiří Augustinus Thomas a S.... Vyvolávací cena 500 Kč Christoph Kyblin. A. Waffenburg I. V. D., 1772 13 Baltzer Jan Jiří Christoph Kyblin. A.... Vyvolávací cena 600 Kč Christophorus Crinesius, 1772 14 Baltzer Jan Jiří Christophorus Crinesius,... Vyvolávací cena 600 Kč Zacharias Theobaldus, 1772 15 Baltzer Jan Jiří Zacharias Theobaldus,... Vyvolávací cena 500 Kč Franciscus Praepositus Excelsis Pragensis, 1772 16 Baltzer Jan Jiří Franciscus Praepositus... Vyvolávací cena 500 Kč Samuel Martini, 1750-1780 17 Baltzer Jan Jiří Samuel Martini,... Vyvolávací cena 500 Kč Jonathan Eybeschütz, 1772 18 Baltzer Jan Jiří Jonathan Eybeschütz,... Vyvolávací cena 500 Kč Johannes Mathesius, 1772 19 Baltzer Jan Jiří Johannes Mathesius, 1772 Vyvolávací cena 500 Kč Venkovský výjev, 1818 20 Bergler Josef Venkovský výjev, 1818 Vyvolávací cena 500 Kč Venkovský výjev, 1808 21 Bergler Josef Venkovský výjev, 1808 Vyvolávací cena 500 Kč Portrét Madony dle Raffaela, 1805-1821 22 Bergler Josef Portrét Madony dle... Vyvolávací cena 1200 Kč Hlava mladíka v úžasu z Raffaelovy Disputy, 1810 23 Bergler Josef Hlava mladíka v úžasu z... Vyvolávací cena 800 Kč Dvě ženy, po r. 1800 24 Bergler Josef (připsáno) Dvě ženy, po r. 1800 Vyvolávací cena 700 Kč Muž a dvě ženy, 1805 25 Bergler Josef Muž a dvě ženy, 1805 Vyvolávací cena 500 Kč Ježíš v zahradě Getsemanské, 1803 26 Bergler Josef Ježíš v zahradě... Vyvolávací cena 600 Kč Sedící poustevník, 1805 27 Bergler Josef Sedící poustevník, 1805 Vyvolávací cena 500 Kč Biblický motiv, 1806 28 Bergler Josef Biblický motiv, 1806 Vyvolávací cena 500 Kč Biblický motiv, 1807 29 Bergler Josef Biblický motiv, 1807 Vyvolávací cena 500 Kč Biblický motiv, 1805 30 Bergler Josef Biblický motiv, 1805 Vyvolávací cena 500 Kč