Element Luft, 1990 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 76
Autor: Mezricky Dagmar
Název díla: Element Luft, 1990
Technika: barevná litografie 89/180
Rozměr: 79x58 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: sklo, rám, stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 12000 Kč - 18000 Kč
Vyvolávací cena: 9000 Kč