Lot No.: | 76 |
Author: | Mezricky Dagmar |
Artwork Name: | Element Luft, 1990 |
Technique: | barevná litografie 89/180 |
Dimensions: | 79x58 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | sklo, rám, stav: dobrý |
Origin: | soukromá sbírka v Praze |
Estimate: | 12000 CZK - 18000 CZK |
Starting Price: | 9000 CZK |