Aukční položka číslo: 77
Autor: Minařík Josef Mathias
Název díla: Pampelišky, 80. léta 20. století
Technika: olej na sololitu
Rozměr: 30x20 cm
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 4000 Kč - 5000 Kč
Vyvolávací cena: 2400 Kč