Aukční položka číslo: | 77 |
Autor: | Minařík Josef Mathias |
Název díla: | Pampelišky, 80. léta 20. století |
Technika: | olej na sololitu |
Rozměr: | 30x20 cm |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2400 Kč |