Aukční položka číslo: | 50 |
Autor: | Konečný Stanislav (1908 - 1965) |
Název díla: | Pražský hrad, 30.-40. léta 20. století |
Rozměr: | 17x23 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 3500 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |