Aukční položka číslo: | 9 |
Autor: | Calder Alexander (1898 - 1976) |
Název díla: | Affiche d'Rigard, 1967 |
Technika: | originální barevná litografie, autorský tisk |
Rozměr: | 64x50 cm |
Značeno: | signováno v kameni |
V majetku: | Soukromá zahraniční sbírka |
Odhadní cena: | 35000 Kč - 45000 Kč |
Vyvolávací cena: | 28000 Kč |