Affiche d'Rigard, 1967 - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 9
Autor: Calder Alexander (1898 - 1976)
Název díla: Affiche d'Rigard, 1967
Technika: originální barevná litografie, autorský tisk
Rozměr: 64x50 cm
Značeno: signováno v kameni
Adjustace: Stav: dobrý
V majetku: Soukromá zahraniční sbírka
Odhadní cena: 35000 Kč - 45000 Kč
Vyvolávací cena: 28000 Kč