Lot No.: | 9 |
Author: | Calder Alexander (1898 - 1976) |
Artwork Name: | Affiche d'Rigard |
Technique: | originální barevná litografie, autorský tisk |
Dimensions: | 64x50 cm |
Signature: | signováno v kameni |
Finish: | Stav: dobrý |
Origin: | Soukromá zahraniční sbírka |
Estimate: | 35000 CZK - 45000 CZK |
Starting Price: | 28000 CZK |