Aukční položka číslo: | 116 |
Autor: | Alex Jelínek Adolf (1890–1957 - ----) |
Název díla: | Akt před zrcadlem, 30. léta 20. století |
Technika: | barevná mezzotinta |
Rozměr: | 40x31,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |