Aukční položka číslo: | 115 |
Autor: | Wallace Jana (1970 - ----) |
Název díla: | Stínohra, 2010 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 45x30 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 26000 Kč |
Vyvolávací cena: | 17000 Kč |