Aukční položka číslo: | 117 |
Autor: | Bílek Alois (1872–1941 - ----) |
Název díla: | U stolu |
Technika: | kresba tuší |
Rozměr: | 20,5x14,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 11000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |