Aukční položka číslo: | 45 |
Autor: | Fuková Eva (1927 - 2015) |
Název díla: | Roneto, 1962 |
Rozměr: | 38x28 cm |
Značeno: | signováno a razítkováno vzadu |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 40000 Kč - 50000 Kč |
Vyvolávací cena: | 35000 Kč |