Aukční položka číslo: | 46 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Dobré jitro |
Rozměr: | 40x30,5 cm |
Značeno: | signováno a popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |