Lot No.: | 124 |
Author: | Medau Karel Vilém (1791 - 1866) |
Artwork Name: | Řehoř XVI., 19. století |
Technique: | lithograph |
Dimensions: | rozměr papíru: 195:150 mm |
Signature: | značeno v desce |
Finish: | volný list, Stav: skvrny v ploše |
Estimate: | 200 CZK - 500 CZK |
Starting Price: | 100 CZK |