Lot No.: | 123 |
Author: | Mayr Fraciscus |
Artwork Name: | Ježíš a samaritánka, 1710-1750 |
Technique: | copper engraving |
Dimensions: | rozměr papíru: 290:400 mm |
Signature: | signováno v desce, vytiskl Franz Leopold Schmitner |
Finish: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: mírně poškozeo |
Estimate: | 600 CZK - 1000 CZK |
Starting Price: | 300 CZK |